Yağ Yakıcı Egzersizler – Kilo Verme Egzersizleri

1.0.10

Descargar APK
4.7/5 Votos: 72,989
Versión
1.0.10
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
13M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Yağ Yakıcı Egzersizler – Kilo Verme Egzersizleri

Yağ Yakıcı Egzersizler – Evde Kilo Verme Egzersizi, hızlı halde kilogram vermeyi başarmak isteyen erkekler ve kadınlar için mükemmeldir. Müthiş müessir yağ alev ateş egzersizler sayesinde göbek, bacak ve kollarınızdaki yağdan kurtulabilir ve daha iyi bir forma girebilirsiniz.

Hiç ekipman gerekmez, tüm egzersizler evde yada dilediğiniz yerde, istediğiniz zaman yapılabilir. Yakılan kalorileri ve zayıflama ilerlemesini grafiklerde seyredebilirsiniz. 30 günlük planı takip edip incelmek ve sağlıklı kalmak için günde 5-10 dakika harcayın!

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ EGZERSİZLER
Egzersizler tüm seviyelere, erkek ve kadınlara uygundur. Hedeflerinize dayalı olarak size kısa ve etkili ev egzersizlerinden oluşan kişiselleştirilmiş rutinler sunarız. Egzersiz yoğunluğu adım adım artar, böylelikle rahatça amacınız doğrultusunda ilerlemeye devam edebilirsiniz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ ANTRENMAN PLANI
Yüzlerce egzersiz arasından kendi egzersiz rutinlerinizi oluşturun. Diz veya sırtınız sakatsa endişelenmeyin, istenmeyen egzersizleri başkalarıyla değiştirebilir ve ayrıca egzersiz sırasını ve dinlenme süresini ayarlayabilirsiniz.

MÜZİKLE EGZERSİZ YAPIN
Müzikle egzersiz yapmak motivasyonunuzu 5e kadar artırabilir! Egzersiz sırasında sizi enerjik tutacak çeşitli müzikler sunarız.

300ü AŞKIN VÜCUT AĞIRLIĞINA DAYANAN EGZERSİZ
Bacaklar, göbek, popo, kollar, bel, göğüs vs. şeklinde değişik vücut parçalarına yönelik 300ü aşkın zayıflama egzersizi.

Yağ Yakıcı Egzersizler – Kilo Verme Egzersizleri Hemen İndir

EKİPMAN GEREKMEZ
Her gün değişik yağ yakıcı egzersizler, kilogram vermeyi basit ve eğlenceli hâle getirir. Ekipman yok, spor salonu yok; evde yada dilediğiniz yerde, arzu ettiğiniz vakit egzersiz yapabilirsiniz.

KOÇ ÖNERİLERİ VE TANITICI VİDEOLAR
Animasyon, video ve ayrıntılı yönergeler sizi egzersiz süresince yönlendirir. Egzersizleri doğru şekilde yapın ve en uygun neticeleri elde edin. Tıpkı cebinizde kişisel bir egzersiz antrenörünüz varmış şeklinde!

DİĞER MÜTHİŞ ÖZELLİKLER
Nasıl yiyip öğünlerinizi iyi mi diyet yapacağınıza, iyi mi giyineceğinize, nasıl içeceğinize dair günlük öneriler, yağ yakma sonucunuzu geliştirmenize yardımcı olur. Özelleştirilmiş egzersiz anımsatıcısı yardımıyla daha disiplinli olacak ve egzersizinizi unutmayacaksınız. Ayrıca verilerinizi Google Fit ile eşitleyebilirsiniz.

SUNULAN ÇEŞİTLİ EGZERSİZLER
Kilo verme egzersizi, yağ yakıcı egzersizler, kilogram kaybı egzersizi, bacak egzersizi, karın kası egzersizi, kalça egzersizi, göğüs egzersizi, kol egzersizi, göbek hasım alev ateş egzersizler, göbek yağı eritme, baklava dilimi karın kası egzersizi, evde egzersiz…

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir