Toon Kupası 2021 – Cartoon Network

4.5.18

Descargar APK
4.1/5 No hay votos
Versión
4.5.18
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
42M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Futbol geri döndü ve her zamankinden daha büyük! Tamamen ücretsiz futbol oyunu Toon Kupası 2021 seni bekliyor! Muhteşem Gumball Dünyasından Darwin, , Kafadar Ayılardan Boz ve Elma amp; Soğandan Elma gibi sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yap. Becerilerini geliştir ve gol atmak için takımınla iş birliği yap, mücadele ederek gelmiş geçmiş en büyük Toon Kupası Turnuvasında puan tablosunun zirvesine ulaş!

TAKIM KUR
İstatistiklerine ve güçlerine göre oyuncuları dikkatle seçerek yenilmez bir takım oluştur. Bu yıl Toon Kupasında Craigin Krallığından Jessica, , Dünyalı Elliotttan Elliott ve Mo, Teen Titans Go!Dan Beast Boy gibi yepyeni oyuncular var. Seçebileceğin bir sürü karakter var, mesela:

·      DC Super Hero Girlsten Batgirl ve Wonder Woman
·      Craigin Krallığından Craig ve Kelsey
·      Ben 10den Dört Kol ve Şimşek Hız
·    Teen Titans Go!Dan Cyborg ve Raven
·      Elma amp; Soğandan Elma ve Soğan
·      Adventure Timedan Finn ve Jake
·      Muhteşem Gumball Dünyasından Gumball ve Darwin
·      Powerpuff Girlsten Blossom ve Bubbles
·      Kafadar Ayılardan Panda ve Kutup Ayısı
·      Mao Mao: İyi Kalpli Kahramanlardan Badgerclops

ÜLKENİ SEÇ
Dünya futbol şampiyonu olma şansı için birçok ülkeden birini seçerek Toon Kupası şampiyonasına katıl. Puan kazanmak için maçlar yapıp goller at ve mücadele ederek puan tablosunun zirvesine ulaş.

GOLLER AT
Oyunun amacı karşı takıma gol atarken kendi kaleni korumak. Gol atmayı basit sanıp aldanma; rakibin amansız kalecisi varken göründüğü kadar basit olmayabilir! Kazanma şansını elde etmek için pinnacle çal, pinnacle sür, pas ver ve şut çek! Maç sırasında düşen muhteşem güçlendiricilere de dikkat et; takımının oyuncularına hayati bir destek sağlayabilir veya rakibinin eline geçerse sorun çıkarabilir! Keşfedilmeyi bekleyen birçok güçlendirici arasında Muz Kabuğu ve Süper Hız var.

TOON LİGLERİNDE OYNA
Yepyeni bir oyun modu olan Toon Liglerini keşfet. Takımını oluştur ve Süper Takımlara karşı yarış! Puan toplamak için maçları kazan ve farklı ligleri tamamla! Her ligin kendine özel müthiş bir kupası var, bakalım hepsini kazanabilecek misin!

TOPLARIN, STADYUMLARIN VE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ
İstatistik geliştirmeleri, temalı stadyumlar ve bir sürü futbol topu gibi kilidi açılabilen bir dünya müthiş içerik var! Dünyalı Elliotttan Elliott gibi yepyeni karakterlerin kilidini açabilecek olman da cabası!

GÜNLÜK MÜCADELELERİ TAMAMLA
Aralarından seçim yapabileceğin bir sürü kilitli içerik varken bolca jetona ihtiyacın olacağı kesin! Jeton kazanmak için günlük mücadeleleri tamamla.

CARTOON NETWORK HAKKINDA
Neden Toon Kupasıyla yetinesin ki? Cartoon Networkte bir sürü ücretsiz oyun var, internette Cartoon Networkü aratman yeterli! Cartoon Network en sevdiğin çizgi filmler ve ücretsiz oyunlar için doğru adres. Çizgi film izlemek için ilk akla gelen yer burası!

Herhangi bir sorun yaşarsanız apps.Emea@turner.Com adresinden bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin. Bu uygulama Cartoon Network amp; ortaklarımızın ürün ve hizmetleri hakkında reklamlar içerebilir.

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:

– Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz gerektiğini anlamak için quot;Analizquot;;
– Turner reklam ortakları tarafından sağlanan quot;hedef kitle gözetmeyenquot; reklamlar.

Kullanım Şartları ve Koşulları: http://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/phrases-of-use
Gizlilik Politikası: http://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/privacy-coverage

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir