SkyVPN G venli WiFi i in En İyi cretsiz VPN Proxy

2.1.5

Descargar APK
4.4/5 No hay votos
Versión
2.1.5
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
23M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

SkyVPN hiçbir şekilde trafik logu tutulmaması taahhüdüyle ve on line gezinme gizliliğini korur şekilde, erişilemeyen net sitelerine ulaşmak, okullardaki ve işyerlerindeki güvenlik-duvarlarının, WiFi bağlantı noktalarının sınırlandırmalarını güvenli şekilde aşmak için size erişim veren sınırsız ve ücretsiz bir VPN proxy sunucu hizmetidir. Ayrıca, ücretsiz internet kullanmanıza ve para tasarrufu yapmanıza da olanak verir.

Her Türlü Engellemeyi Aşın
Okulun kablosuz net bağlantısının engellerini aşıp girilecek Vikipedi’nin veya izlenecek yabancı TV’lerin, filmlerin, dizilerin ve maçların keyfini sürebilmek için kullanabileceğiniz bu uygulamayla, ulaşılamaz sitelere ulaşın, firewall’ların engellediği tüm net sitelerine erişin.

☞ Okulda kullanılacak olmazsa olmaz uygulama!
SkyVPN okul Wireless bağlantısını aşmada mükemmel iş görür. Okul kablosuz internetinin güvenlik duvarını aşıp sizi gerçekten ücretsiz on line dünyaya ulaştırabilir. Siz de tüm internet sitelerinde sörf yapabilir, ücretsiz arama yapabilir, favori videolarınızı izleyebilir, sınırsız dosya indirebilirsiniz.

Gizli ve Anonimdir
SkyVPN size WiFi bağlantı noktası kalkanı da sağlar, tüm net sörf aktivitelerinizi anonim ve gizli tutan bir proxy sunucuyla, internette tanınmadan-bilinmeden, gizli şekilde gezmenize olanak sağlar. IP-kalkanı sayesinde, konum sınırlamalarını ortadan kaldırır, kullanıcıların bağlantı noktasının güvende olmasını sağlar.

Halka açık bir kablosuz HotSpot’tan bağlandığınızda, tüm diğer VPN proxy sunucu hizmetlerinden daha güvenli olmak için SkyVPN’i kullanırsanız, cihaz bilgilerinizi ve IP adresinizi bir kalkan gibi korumuş ve gizliliğinizi şifrelemiş olursunuz.

SkyVPN halka açık WiFi bağlantı noktalarında ve cep operatörü veri ağlarında cihazlarınızı güvenli hale getirir, gizliliğinizi korur ve şifrelerinizi ve kişisel verilerinizi muhafaza altına alır.

Trafik logu kaydetmeme taahhüdü
SkyVPN, anonim şekilde internette gezinmeniz için anonim VPN Master hizmeti verir, trafik logu tutmamayı taahhüt ediyoruz, çünkü gizliliğinize ve her türlü kişiye özel internet erişimine dair her hakka sahip olduğunuza inanıyoruz. SkyVPN veri gizliliğini, kişisel bilgileri ve net güvenliğini korur.

DİKKAT! Piyasadaki bazı ücretsiz VPN hizmetleri:
(1) Verilerinizi toplayıp başkalarına satabilir. Şartlarını kontrol edin!
(2) Ücretli bant-genişliği için aylık para ödemenizi gerektirebilir.
SkyVPN bunları asla yapmaz.

Sınırsız ve Ücretsiz Prömiyer VPN Hizmeti
SkyVPN sayesinde, sınırsız ve ücretsiz VPN proxy prömiyer hizmetin keyfine varabilirsiniz

☞ Peki ama; nasıl ücretsiz olabilir ki?
İnsanların sınırsız bant genişliği için ücretsiz VPN’in keyfini sürmesine ve internete erişmesine yardımcı olmak için, SkyVPN size birçok ücretsiz trafik edinme yolu sunuyor. Ücretsiz süper VPN hizmetinin keyfini sürmek için ücretsiz SkyVPN trafiği edinmek oldukça kolay ve eğlencelidir.

Hızlı Küresel VPN Sunucusu
SkyVPN en iyi konumu otomatikman seçer ve sizi en yakın ve en hızlı sunucuya bağlar. Sonrasında ise tüm diğer VPN proxy sunucularına nazaran; en sorunsuz bağlantının, en hızlı süper VPN hızının ve küresel sunuculara giden en kararlı erişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çok Sayıda Cihaz

Kolay ve Basit
VPN bağlantı noktasıyla proxy sunucuya bağlanmak ve erişilemeyen sitelere erişmek için tek tıklama yeter. Siz canlı videoları izlerken sizi rahatsız edecek ve kesintiye uğratacak reklamlar da yok!

SkyVPN’le hemen gerçek ücretsiz dünyaya erişim edinin!

♥ Daha fazlası için: https://www.Skyvpn.Internet
♥ Yardıma ihtiyacınız mı var? Help@skyvpn.Internet

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir