R ya Evim Hayallerinin G zel Evini Tasar m Oyunu Apk İndir

3.9

Descargar APK
4.2/5 No hay votos
Versión
3.9
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
150M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Quot;Tasarım oyunlarını sever misin? Rüya Evime hoş geldin! En iyi ev tasarım oyunları, three’lü bulmacaları oyna. Müthiş ev yenilemeleriyle, müşterilerin evlerine karar vermelerine, tasarlamalarına ve güzelleştirmelerine, hayallerini gerçeğe dönüştürmelerine yardı et! Tasarım, dekorasyon, yenileme, inşa etme ve onarmayla mükemmel bir rüya ev yaratmaya yardımcı olmak için eğlenceli bulmacaları çöz.
Oyunun amacı basit: müşterinin evini veya konağını tasarla, süsle, baştan yarat, dönüştür, onar ve yenile. Birçok ailenin evlerini tamir ettirmek ve yenilemek için güvendiği tasarımcı ol!

Özellikleri:
* Ev Tasarımı: Açık uçlu bağımlılık yapan bulmaca oyunu. Kendi tarzında çeşitli stiller! Kendi bulmacanı yarat, başkalarının rüya evlerini, konaklarını ve hayallerini planla, inşa et, yenile, tasarla, süsle, onar, dönüştür ve tasarım oyununda onları mutlu et!

* Kendini ifade et: üst düzey tasarım mobilya, aydınlatma, döşeme ve diğer inanılmaz dekor seçenekleriyle hayallerini yaşayacaksın. Dizayn anlayışına meydan oku- atmosferi uyumlu hale getirmek için duvar renklerini, döşeme ve mobilya yerleşimlerini planla. Kendi mobilyalarının her bir parçasını dizayn et. Odadaki herhangi bir yer, seçeceğin herhangi bir renk! Tasarım oyunlarında hayallerini yaşayacaksın!

* Yenile: Evleri, konakları, evimi geleneksel veya present day stillerle yeniden tasarla. Sen karar ver, planla! Modası geçmiş iç tasarımları, cesur vurgular, renk patlamaları, şık ampuller ve kaplamalarla tasarım oyunlarında olağanüstü yenilemelere dönüştür, göreceksin hayallerini yaşayacaksın.

* Mobilya Stilleri: Tüm mobilya türlerinde ustalaş ve gerçekten profesyonel bir dekoratör ol, her müşteri kendi dizayn zorluğu ile geliyor! İç tasarımcı gözüyle ihtiyaç duyulan yerleri yenile, kendi bulmacanı yarat: mutfaklar, banyolar, oturma odaları, ofisler ve daha fazlası bu dizayn oyunlarında!

* Farklı Hikayeler: Farklı müşterilerle çalış. Eski evlerini ve eski moda konaklarını rüya evlere dönüştürmelerine, dizayn etmelerine, süslemelerine, geri kazandırmalarına, yenilemelerine, inşa etmelerine, düzeltmelerine ve planlamalarına dizayn oyunlarında yardım et ve hayallerini yaşayacaksın.

* Birden fazla ev / konak / evim: Dizayn oyunlarında yalnızca tek bir gizemli evi ve sadece tatlı bir fantastik hikayeyi planlamak, inşa etmek, tasarlamak veya repair etmekten sıkıldın mı? İnşa etmen, dönüştürmen, dizayn etmen, yenilemen veya süslemen için birçok gizemli ev simülasyonumuz var! Kendi bulmacanı yarat ve aile dostu oturma odaları, rustik mutfaklar, şık banyolar, yatak odaları, özel çalışma odaları, muhteşem ofis alanları gibi farklı oda stillerini bu dizayn oyunlarında tasarla ve yenile!

* Heycan verici three’lü eşleştirmeler: Müthiş güçlendiriciler için yüzlerce eğlenceli 3lü eşleştirmeleri oyna. Tonlarca güçlendirici oluşturabilir, ilginç 3lü eşleştirme seviyelerini geçmek için büyülü kombinasyonlar yapabilirsin. Daha fazla eşleştirme daha fazla dekor ve eğlence demektir! Dizayn oyunlarında müşterinin evlerini, konaklarını, evimi çeşitli mobilya ve dekorasyonlarla özelleştirmek için bulmacaları kazan.

* Ödüller: Ödüllerin kilidini aç ve hayallerinin evini, konağını veya hayallerini, şaşırtıcı güzellikte süsleyerek müşterileri etkile.

* Sık içerik güncellemeleri: tasarlama, süsleme, yenileme, inşa etme, düzeltme ve dönüştürme becerilerini kullanmak, şaşırtıcı makyajlar kullanmak için yeni fırsatlarla sık ve ücretsiz hikaye güncellemeleri!

Bir ev dönüştürücüsü olmak zorunda değilsin – ev yapımı, iç tasarım, dekorasyon, inşa etme, yenileme veya onarma hakkında bilgiye sahip olman gerekmiyor.

Dekorasyon görevini üstlen! Hayalindeki evi gerçeğe dönüştürmek için kendi tasarımını kullan. Hadi hayallerini yaşa, şimdi kendi bulmacanı yarat! Rüya Evimi oyna! Ev tasarımı oyununda yeteneğini gösterme zamanı! Dizginleri el al kendi bulmacanı yarat ve hayallerinin evini şimdi hayata geçir! Hadi yola çık ve hayallerini yaşayacaksın. Rüya Evimi oynaması ücretsizdir. Şimdi ücretsiz sahip ol!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir