Okçular 2 2 oyuncu veya 1 için Çöp Adam Oyunları Apk 2021

1.6.6.0.7

Descargar APK
4.2/5 No hay votos
Versión
1.6.6.0.7
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
66M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Okçular 2-gündelik oyunlar arasında en iyisi. Gündelik oyun becerilerinizi göstermenin zamanı geldi! Efsanevi çöp adam yay ustası olarak oynayın. Rahat oyun kahramanınızı koruyun ve sizi yok edene kadar çöp adam düşmanlarını yayınızla yok edin. Eğer okçuluk oyunları hayranı iseniz, o zaman bu rahat oyun kesinlikle sizin için. Çöp adam savaşçıları listesinden kahramanınızı seçin ve iki oyuncu için rahat oyunumuzda onurunuzu koruyun
Çöp adam Savaşı zorlu bir gündelik oyun yapabilir, ancak korkmayın! Okçu çöp adamınız farklı silahların büyük bir cephaneliğine sahiptir: yaylar ve oklar, mızraklar, shurikens. Tüm silahları deneyin ve her çöp adam savaşında zafer kazanmak için en sevdiğiniz birini bulun. Okları vurun, para kazanın, çöp adamını yeni zırh, güçlü büyüler ile donatın ve rakipleri vurmak için savaşa gidin. Saldırı, ama iki oyuncu için bizim rahat oyunda savunma hakkında unutmayın!
Bu çöp adam dövüş oyununda da yeni toprakları keşfedebilir ve farklı düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir düşmanla tanışmak oldukça zor olabilir! Boş çöp adamınızı ve gündelik oyun becerilerinizi keşfedin ve bu eğlenceli ve heyecan verici gündelik oyunla rakiplerinizin zayıflıklarını bulun. Yeşil alanlarda savaşın, Orkların ormanlarında düşmanlarınıza meydan okuyun, lav topraklarında rahat oyun savunma becerilerinizi geliştirin ve çok daha fazlası!

İçinizdeki okçu meydan! Leaderboardunuz gündelik oyunumuzda Amacınız mı? Hadi archer, ateş etmek senin gücün! Gündelik oyun okçuluk şampiyonu ol! Eğer Çöp Adam Oyunları ve savaşta profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız, bu rahat oyunun patronlarıyla yüzleşmek zorunda kalana kadar bekleyin! Çöp adam oyunlarından öğrendiğiniz tüm gizli Hileleri kullanın ve düşene kadar savaşın! Gündelik oyun başarılarınızı tüm dünyayla paylaşmayı unutmayın

Hey, kahraman, kendini çöp adam okçularından, vikinglerden, orklardan ve tehlikeli patronlardan koru. Düşmanlar length mızrak ve ok atacak! Okçular 2de çöp adam ordusunu yok etmek için yayınızı kullanın. Hedefleri iyi hedefleyin ve ateş edin! Her okçuluk savaşında kesin olun. Şimdi rahat oyunlarınıza ve okçuluk becerilerinize hakim olmanın zamanı geldi!
Yeni ve heyecan verici bir yay ve ok oyunu arıyorsanız, şimdi rahat oyun ve okçuluk becerilerinize hakim olmanın zamanı geldi!

Bu gündelik oyunlar tek başına ya da arkadaşlarınızla oynamak için harika. 2 oyuncu için Çöp Adam Oyunları aradığınız şey ise, o zaman hayatınızın savaşına hazırlanın! Arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi tüm zamanların en destansı gündelik oyununda size katılmaya davet edin.

Özellikler:
???? – Basit ve sezgisel kontroller. Ekrana dokunun ve yayı bir okla şarj etmek için çekin. Saldırı gücünü ve açısını seçin!
???? Daha önce böyle gerçekçi bir bez bebek Fiziği ve animasyonu görmediniz!
???? Okçular 2, birçok seviye, çok sayıda zorlu patron ve yay ustalığındaki kendi benzersiz özelliklerine sahip iki oyuncu için 2D rahat bir oyundur!

Güncelleme devam ediyor. Oyun geliştirmek için önerilerinizi bize yazın, tüm yorumlarınızı okuyun.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir