Motosiklet Yarışı Zanaat Moto Oyunlar ve 3D Yapı Apk 2021

4.1/5 No hay votos

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Daha önce hiç görmediğiniz gibi yeni motorsiklet yarışı ve sürme oyunu – şehir binaları üstünden epik dublör atlamalar yapın, istediğin herhangi bir arabayı veya motoru çal, küplerle şeyler oluşturun!
Şaşırtıcı engebeli motorlardan bir seçim yap. Şehirde ve offroadda helikopterler, motokros motosikletleri ve spor motosikletlerini kullanın! Aşırı serbest stil pistinde profesyonel bisiklet yarışı masterı olun. Motosiklet yarışçısı oyunları bundan daha iyi olamaz!

Belirtmeler:
– 3-D motosiklet sürüş simülatörü
– Bloklu şehirler inşa etmek
– Piksel araba ve motorlarla trafik yarışı
– Büyük bir engebeli dünyanın araştırılması

Şehrin ve harika açık havada araba kullanmak için moto ve otomobilinizi kullanın. İsterseniz otopark oyununda bile çalışabilirsiniz. Size en uygun olanı seçin. Motosiklet ve kir bisiklet oyunları küp bloklu dünyada şaşırtıcı fırsatlar sunar. Yollar ve arabalar sonsuza dek sürüyor, sonsuz şehir manzarası length en üst düzeye erişme şansını sunuyor. Bu yüksek kaliteli motosiklet oyunu sizi şut alanına sokacaktır.

Sınıra kadar itin ve tozun uçmasına izin verin. Şehrin motorlu yarışlarından keyif alabilir, trafikte yalnız bir motosiklet sürücüsü olabilirsiniz veya otoyolda yarış arabaları yapabilirsiniz. En sevdiğiniz yerleri seçin, gece gündüz istediğiniz saati seçin ve yola çıkın. Motosiklet gibi atlama ve yarış oyunları kendi tarzınızı seçmenize izin verir.

Çılgın motosiklet dublör oyunları yapın profesyonel bir sürücü gibi atlar. Şehri yarışırken bölgeye girin ve binalar üzerine kendinizi savurmak için bir rampa bulunuz.

Bloklardan yapılmış devasa bir sanal alan keşfedin.
Bloklu bir şehirde bir motosiklet sür. Bu motosiklet yeni ve en iyi oyun simülasyon unsurları ile çarşı kontrolleri vardır. Ne dediklerini biliyorsunuz – öğrenmesi kolay, ustalığı zor! Bunun gibi Moto bisiklet uygulamaları, trafik yarışlarındaki becerilerinizi test eder.

İstediğiniz her şeyi tasarlayın ve inşa edin – motosiklet sürüş simülatörü çılgınca bir bükülme ile! Sadece çocuklar için değil, hatta kızlar bile oynayabilir. Tasarım ve yapı ile three-D olarak yarışan motorlu bisiklet hayal gücünüzü başka hiçbir oyun gibi güçlendirir.

İşe yaramaya ve bir şehir inşa etmeye hemen başlayın – engellersiniz!

Erkekler ve kızlar için iyi bir oyun arıyorsanız o zaman daha fazla kendinizi yormayın. Motosikleti al, deli dublörler yap, bir şehirde araba kullan ve bazı offroad keşiflerini yap! Motor aydınlatın ve 2020de mobil olarak en iyi motosiklet yarış oyununu oynayın!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir