Motosiklet Sürüşü Otoban Yolu Apk İndir

1.4

Descargar APK
4.1/5 No hay votos
Versión
1.4
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
36M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Trafik sıkışıklığından bıktınız mı, arabalarla dolu sonsuz yolun motosiklette atlayıp yarış bisikleti sürücüsü olalım! Trafikle yarışın, yol yapmayı bırakın, polisten kaçın ve en iyi motosiklet dublör atlayın! Gerçek hızlı karayolu yarışında!
 
Motosiklet sürücüsü hakkında bir hikaye
Çöl veya savan gibi güzel manzara eşliğinde yarışın! Bir motosiklet seçin ve motosiklet sürücüsü gibi binmek! Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok bisiklet var ve bu epik meydan okuma için gerçek bisiklet canavarını seçmek length kalmış! Genç bir çocuk gibi hissetmek ve karayoluna doğru acele edin! Ancak burada tek trafik görevlisi değilsin! Motosiklet makinenizi sınırlara kadar itin, ancak ölüm travmalarından kaçının! Bir roadkill olmak istemiyorsun! Araba veya kamyonla çarpıştıktan sonra yıkımı önlemek için motoru yanlara doğru çevirin! Yol işleri için izle! Onlara vurmak, motosiklet sürücünüzün kariyerine bir son verebilir! Motorlu yarış oyununda en üst seviyedeki tecrübeyi yaşayın! Dünyadaki erkek çocuklar için en iyi ücretsiz oyunlardan biri!
 
Bir dublör efsanesi olun!
Otomobiller, kamyonlar ve motosikletler arasında sürüklenmek, ilerlemenin tek yoludur. Hiç profesyonel stunt hareketleri yapmakla hayal ettiniz mi? Şimdi bir bisiklet çöreği yapabilirsin! Yolda birçok rampa arayın ve herkese moto makinenize atlayın! Hatta bazı kamyonlar rampa sağlayabilir! Zıt yönde binmek ve en yüksek hızda rampadan atlamak size daha fazla puan kazandıracak! Daha çok açılan puan elde etmek için akrobatik püf noktaları deneyin! Çocuklar ve aileler için herkes için inanılmaz bir deneyim! Motosiklet makinenizi sallayın ve tekerlekli bisiklet veya stoppie yapmaya çalışın! Motorsiklet tekerleklerinin sıcakken geldiğini hissediyor musun? Bu gerçek! Wheelie ve stoppie, daha fazla puan kazanmanıza ve motosiklet sürücüsü efsanesi olmanıza izin veriyor! Polis sizi izleyebilir, ancak bu yolculuğu durduramazsınız! Git ve git. Gerçek erkekler için gerçek bisiklet yarış meydan okuyor! Çılgın motor becerilerini gösterin ve en iyi ryder olun!
 
Klasik motor yarış oyunu present day dublör simülatörü ile tanışır
Motosiklette trafik sıkışıklığıyla yarışıyor mu? Insane dublör en yüksek hızda bisikletle atlar? Birleştirin ve bu epik oyunda yaşayın! Trafikte karayolu ile yarış kesinlikle hiç bu kadar eğlenceli değildi! Şehrin hızlı yolculuğu, vahşi çöl! Erkekler için oyun ekleme – profesyonel dublör motor atlama teli ve bisiklet trafik binici olmak isteyeceksiniz! Bu gerçek motosiklet yarış oyunu! Bu erkek ve erkekler için bir oyun ve bu bir moto gp değil. Bu yasadışı bir sokak yarışı ve trafik yarışları efsanesi olmak üzeredir! En iyi binici olun. Bedava!
 
ÇEKİRDEK ÖZELLİKLERİ:
Trafik yoluyla binmek!
Arabalar, kamyonlar ve motosikletler arasında sürüklenme!
Yol çalışmalarından kaçının!
Bisikletle çörek, bisikletçi ve bisikletçi olun!
Rampalardan atlayıp deli dublör hareketleri yapın!
Atlamalar, yüksek hız ve deli manevralar kazanın!
 
GELECEK ÖZELLİKLER:
Çokoyunculu modu – arkadaşlarınıza meydan okuyun!
Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla motosiklet!
Daha fazla dublör hamle yapar!
Yolda daha fazla meydan okuma!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir