Mandala Sayılarla Boyama Sayfaları Apk Son Sürüm 2021

4.2/5 No hay votos

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Yetişkin hayatı zaman zaman stresli olabiliyor, değil mi? Bu büyükler için boyama kitabı içerisindeki sayı boyama sayfaları aklınızı başınızdan alacak. 2019 sizin yılınız olsun – Mandala Sayılarla Boyama Sayfaları ile vaktinizi geçirin amp; gün içerisinde canını sıkan herşeyden boyama oyunları oynayarak yaratıcı bir şekilde uzaklaşın.

Mandala boyama kitabı bir süredir çok sevilen uygulamalar arasında ve görünen o.K. Rakamlarla boyama uygulamaları kısa zamanda popüleritesini kaybetmeyecek gibi. Bu şekildeki boyama oyunları, büykler için boyama kitabı uygulamları ve sayı boyama eğlencelesine size sürükleyecek. Mandala boyama kitabı rakamlarla boyama uygulaması rahatlamanıza yardımcı olacağı gibi birbirinden güzel boyama sayfaları sayesinde kolay bir şekilde pressure atacaksınız.

Çocuklarınız, aileniz, işiniz ve arkadaşlarınızla iyi olabilmeniz için önce kendinizi iyi etmeniz gerekiyor! O YUZDEN BÜYÜKLER İÇİN BOYAMA KİTABI OLAN BU RAKAMLARLA BOYAMA UYGULAMASINI HEMEN İNDİRİN! Boyama oyunları oynadığınızda, sayı boyama yaptığnızda ya da büyükler için boyama kitabı ile ilgilendiğinizde araştırmalar sessiz bir şekilde zihninizi rahatlattığınızı ve huzura ulaştığınızı gösteriyor.

MANDALA SAYILARLA BOYAMA SAYFALARI ÖZELLİKLERİ:

???? 400’DEN FAZLA ÜCRETSİZ SAYILARLA BOYAMA RESİMLERİ
???? Her zevke uygun katagoriler
???? Piksel sanatı kamerası: fotoğraf çekin amp; onları piksel art görüntülerine dönüştürün
???? Hücreleri boyamak için araçları kullanın ya da tüm alanı aynı renge boyamak için tek bir aracı kullanın
???? Büyütün ve küçültün
???? Basılı tutarak seçtiğiniz rengi devamlı kullanabilirsiniz
???? Hata Titreşimleri Açılabilir/Kapatılabilir
???? Farklı arka plan görüntüler, filtreler amp; efektler kullanarak büyünüzü yapın
???? Renkleri seçerken gerilmenize gerek yok
???? Sayılarla Boyama Çevirimdışı Modu
???? Sadece rahatlayın ve rakamlarla boyama yapın
???? 50% = Tornado??? —–gt; TORNADOOOO!!! ????????????
???? Renk Serpmesi

BOYAMA KİTABI – RAKAMLARLA BOYAMA

Boyama kitabı ve rakamlarla boyama oyunları yeni boyama sayfaları trendi! Uygulama içerisinde birçok ücretsiz sayı boyama sayfalarını dene ya da kendi piksel sanatı eserini yarat! Sayılarla boyama ve boyama kitabı tüm dünya üzerinde çok popüler. Bu en iyi piksel art rakamlarla boyama oyunu oynamadan duramayacaksını! Sayı boyama ve boyama sayfaları dünyasına siz de katılın ve bu göz alıcı büyükler için boyama kitabı içerisindeki harika sayılarla boyama sayfalarının tadını çıkarın !

MANDALA SAYILARLA BOYAMA SAYFALARI

Kesinlikle yeni ve sizleri şaşırtacak derece iyi olan rakamlarla boyama – boyama sayfaları şimdi elinizin altında.  Uygulama içerisindeki sayı boyama ve boyama sayfaları herkes için uygundur. Sayılarla boyama yapmak stresinizi azaltmanın ve rahatlamanın harika bir yoludur. Bu sayı boyama sayfalarını hemen deneyin ve ne kadar kolay, zahmetsiz bir şekilde eğlenebileceğinize bir bakın. İstediğiniz her yerde rakamlarla boyama yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mandala Sayılarla Boyama Sayfaları sahibi olmak ve anın tadını çıkarmak!

LİSANS:

Uygulama içerisindeki tüm görseller Creative Commons lisansı altındadır ve yaratıcıları uygulama içerisinde belirtilmiştir.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir