Kwai – Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar Apk İndir

5.7.40.522506

Descargar APK
4.7/5 Votos: 5,181,976
Versión
5.7.40.522506
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
96M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Kwai – Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar Apk İndir

Kwai Nedir?
Kwai, günlük yaşamındaki anlarını paylaşmaya ve keşfetmeye fırsat veren bir kısa video platformudur. Kwai’de eğlenceli kısa videolar izleyebilir, tatbik içinde bulunan birçok filtre ve efekti kullanarak içerikler yaratabilir, günlük yaşantından anlarını kaydedebilir, hashtag meydan okumalarına katılabilir ve en önemlisi; bütün dünyadan insanlarla tanışabilirsin. Bize katıl ve bu camianın parçası ol!

Trendler ve Meydan Okumalar!
Günlük yarışmaları ve meydan okumaları takip ederek hayattaki trendleri yakalayabilirsin. En popüler kim olacak? En sevdiğin içerik üreticilerini takip et. Eğlenceli, komik ve diğer bütün ilginç içerikler Kwai’de.

En Beğendiklerini Gör
Yemek, şarkı söyleme, ömür becerileri, dans, müzik, güzellik, moda, spor, hayvanlar ve daha fazlası… En sevdiğin konuları takip et ve ortak alaka alanlarına sahip yeni insanlarla tanış!

Favori İçerik Üreticilerini Takip Et
Kwai’de en sevdiğin içerik üreticileriyle söyleşi edebilir, videolarını çevrimdışı kovuşturmak için indirebilirsin. Videoları Facebook, Whatsapp, Instagram, Twitter, Messenger gibi diğer platformlar üstünden ailen ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Kwai – Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar Apk

Aklına iyi mi bir düşünce gelirse gelsin, ilginç bir kısa video olabilir. Kwai, videolarını kurmak için eşsiz bir platform olacak! İlk videonu Kwai’ye yükle ve ayrıcalıklı bir içerik üreticisi ol!

Yeni Video Düzenleyicisi
Tüm trendleri takip et! Peki ilk videonu nasıl oluşturacaksın; fotoğrafları seç, müzik yada filtreler ekle ve yayınla! Ek olarak, döngü ve dublaj özellikleri videoları daha çok kesmeye, kırpmaya ve birleştirmeye imkan tanır. Bu arada güzelleştirme araçları ve çıkartmalar da içeriklerini zenginleştirebilir! Kwai’de videolar oluştur ve bütün dünyayla paylaş.

En İyi Efektler
İlham al ve eğlen! Kısa videolarını kurmak için Kwai’nin sihirli efektlerini kullan.

Gülmek İçin
Kısa videolar, mizah içerikleri ve küresel trendleri izleyerek mutlu anların tadını çıkar. Kwai’de büyüleyici kısa videolar biriktiriyoruz, gel ve trendleri takip et!

Topluluğa Katıl
Yeni arkadaşlarla tanış ve direkt, mesajlar vesilesiyle iletişime geç. Popüler içerikleri ve gülünç kısa videoları keşfetmek için camianın ve sosyal ağın keyfini menfaat!

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir