Kilitli Not Defteri Güzel Apk İndir

1.0.7

Descargar APK
4.4/5 No hay votos
Versión
1.0.7
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
24M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Organize, çalışkan ve zarif bir kişiyseniz, kesinlikle yeni Kilitli Not Defteri Güzel almanız gerekir! Düşüncelerinizi yazmanıza, bir alışveriş listesi yapmanıza veya sadece bugün yapılacakların bir listesini yapmanıza gerek olmayan bir gün hayal edebiliyor musunuz? Sevimli defterimiz hayatı düzenleme, yarın için hatırlatıcı ayarlamanızı veya haftanızı planlamanızı çok kolaylaştıracak. Görev listesi widgetını istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, renklerle etiketleyebilir, resimler, dosyalar veya kayıtlar ekleyebilir, sevimli no longer defteri arayabilir ve kilitleyebilirsiniz! İndir Kilitli Not Defteri Güzel ve gününüzü ücretsiz olarak planlayın!

???? Yazılarınızı veya bir takvim yapılacaklar listesi hatırlatıcı renklerle etiketleyin!
???? Yapılacaklar listesi oluşturun veya önceden tanımlanmış bir tane kullanın!
???? Fotoğraflar, çizimler, ses kayıtları veya dosyalar ekleyin!
???? Önemli bir görev için hatırlatıcı ayarlayın!
???? Sevimli defterinizi şifre ile kilitleyin!
???? Yazılarınızı tarihe, etikete veya anahtar kelimeye göre arayın!
???? Programınızı kolayca düzenlemek için iş takvimi planlayıcısını kullanın!
???? Ana ekranınıza now not widgetları ekleyin!
???? Yazılarınızı paylaşın!
???? quot;Şifreli resimli no longer defteriquot; özelleştirin – bir parıltı teması, yazı tipi, kağıt stili, saat biçimi, onay kutusu stili seçin
???? Verilerinizi Kolayca Yedekleyin ve Geri Yükleyin!
???? Bu now not defteri Google Drive ™ ile entegredir, yedekleme için hesabınızı kullanın!
???? Yeni günlük planlayıcı alarmlı ve planlayıcı takviminizle organize olun!

Tüm listeleriniz, renkli notlar, hatırlatmalarınız, alıntılarınız tek bir basit quot;şifreli now not defteri renkliquot; içinde paketlenebilir! Kolaylıkla yapılacaklar listesi günlük görev içinde arama yapın. Daha kolay erişim için ana ekran için sevimli bir notlar widget olarak alabilir ve ihtiyacınız olduğunda quot;fotoğraf eklemeli not defteriquot; kullanabilirsiniz! Bunu yapmak için organizatör planlayıcısını ve hatırlatıcı alarmlı takvim sevimli listelemek, her zaman neyi, ne zaman ve nerede yapılacağını bilmek demektir. Bu sadece resim ekleyebileceğiniz bir hatırlatıcı alarmlı no longer defteri resimli değil, aynı zamanda kızlar için hem kullanışlı hem de sevimli bir alarmlı no longer defteri. En iyi arkadaşınıza Kilitli Not Defteri Güzel hakkında bilgi verin ve birlikte kullanmanın tadını çıkarın!

Not almak için bu parlak bloknotu alın ve her zaman zamanında olun! Ayrıca notlarınızı kilitli gizli ücretsiz not defteri pembe güvende tutabilir, süsleyebilir ve hatırlatma alarmı ile notlarınızı tanımlayabilirsiniz. Planları doğrudan bu en güzel no longer defteri günlük uygulamasından şifre ile arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara iş için en iyi software planlayıcısına sahip olduğunuzu gösterin! İndir Kilitli Not Defteri Güzel ve gününüzü başarılı kılın!

Not: Özellikle uygulamayı güncellemeden önce, yanlışlıkla veri kaybını önlemek için Yedekleme seçeneğini kullanmayı unutmayın.

Güvenliğe sahip yeni renkli not defteri sahip olunması gereken bir şey. Color now not defteri sesli kayit bir kilitle sabitleyebilir ve hiç kimsenin özel quot;şifreli no longer defterimquot; açmamasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz alarmlı takvim uygulaması hayatınızı düzenlemek için pek çok araç sunar! Alarmlı kendi ajanda planlayıcınıza sahip olmak için bu fırsatı yakalayın ve ücretsiz indirin quot;Kilitli Not Defteri Güzelquot;!

* Google Drive, Google Inc.In ticari markasıdır. Bu ticari markanın kullanımı Google İzinlerine tabidir.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir