k zg n Goril 2021 Apk 2021

2.5

Descargar APK
3.4/5 No hay votos
Versión
2.5
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
40M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Sokaklarda dolaşın ve # 1 3-D imha simülatörü oyununda destansı canavarlarla parçalamak için şehri parçalayın!

Destansı inanılmaz canavar ile present day şehri girin ve metropolis.CITY MONSTER CITY RAMPAGE ağır tahribat başlayalım bir aksiyon oyunu. Şehir senin elinde, yolunda olanı yok et. Her şeyi yok etmek ve yıkıma neden olmak için BÜYÜK bir canavar olarak oynayın. Şehrin etrafında dolaşmanın keyfini çıkarın ve öfkenizi gösterin, vahşi gidin ve şehir yıkımına neden olsun.

İnanılmaz yeni nesil dövüş karakterleriyle oyna, New York şehrinde Rampage Gorilla City Smasherı yarat. Keskin T-rex çeneleri ısınacak ve birkaç saniyede yüksek katlı binaları patlatacak.

Hayatta kalmanız hayatınızın anahtarıdır. Mümkün olduğu kadar büyük şehirlerde tahribat ve ezilme ile hayatta kalma. Şehri keşfedin ve şehir şut oyunlarında şehirde her yerde avlanmaya başlayın. GERÇEK ANGRY MAD KING KONG, okyanusun derinliklerinde yükselen şehre saldırır. Şehir polisi, adadaki büyük maymun güçlerini durdurmak istiyor, çünkü uçmakta olan tüm kuvvetleri ve ordu ortadan kaldırıyor olacak. Tüm canavarların kendine özgü savaş ve şehir saldırı becerileri vardır, bu yüzden en sevdiklerinizi seçin ve şehrin dört bir köşesinde kral ol.

Bu Şehir Smasher 2 Oyununu indirin ve oynayın.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir