Hello Kitty Nail Salon Apk İndir

2021.1.0

Descargar APK
4.0/5 No hay votos
Versión
2021.1.0
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
98M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Budge Studios™, Hello Kitty® Nail Salonu sunar! Hello Kittynin çok tatlı manikürler yapmasına yardım et ve bir manikürcü süper starı olmak için çalış. Zorluklar karşısında becerilerini sına ya da Serbest Stilde yaratıcılığını keşfet!

ÖZELLİKLER
• Farklı tırnak şekillerinden, oje renk ve düzenlerinden ve arka planlardan istediğini seç
• Tatlı stickerlar, taşlar ve Hello Kitty, Badtz-Maru, Chococat, Keroppi, Little Twin Stars, My Melody ve Tuxedosam gibi Sanrio karakterlerini ekle
• Manikürleri kendi eline veya arkadaşının elinin fotoğrafına uygula
• Serbest Stilde benzersiz manikürler tasarla
• Bunu Eşleştirde bir manikürün aynısını yaparak eşleştirme becerilerini sına
• Sevimli yıldızlar ve yeni manikürcü seviyeleri kazan
• Albümde tasarımlarını kaydet ve paylaş
• Tablet uyumludur

GİZLİLİK VE REKLAMLAR
Budge Studios, çocukların gizliliğini önemser ve uygulamaların gizlilik yasalarına uygun olduğunu garantiler. Bu uygulama, quot;quot;ESRB (Entertainment Software Rating Board) Privacy Certified Kids’ Privacy Sealquot;quot; sertifikasına sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen https://budgestudios.Com/en/criminal/privateness-coverage/ adresinden gizlilik politikamızı inceleyin veya privacy@budgestudios.Ca adresinden Veri Koruma Görevlimize e-posta gönderin.

Uygulamayı indirmeden önce, bu uygulamayı denemenin ücretsiz olduğunu ancak bazı seçeneklerin yalnızca uygulama içi satın alımlarla erişilebileceğini unutma. Uygulama içi satın alımlar gerçek parayla alınır ve ücret hesabınızdan alınır. Uygulama içi satın alım yapma özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarını değiştir. Bu uygulamada Budge Studios tarafından yayınlanan diğer uygulamalara, ortaklarımıza ve üçüncü şahıslara yönelik içeriksel reklamlar (ödüller için reklam izleme özelliği de dahil olmak üzere) bulunabilir. Uygulamada yalnızca bir ebeveyn geçidinin ardından erişilebilecek sosyal medya bağlantıları da olabilir.

Bu uygulamanın, kullanıcılara uygulama içi resim çekme veya oluşturma ve cihazlarına yerel olarak kaydetme özelliği sunduğunu lütfen unutma. Bu fotoğraflar, uygulamadaki diğer kullanıcılarla veya Bulge Studios üzerinden bağımsız üçüncü şahıs şirketlerle asla paylaşılmaz.

KULANIM ŞARTLARI / SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
Bu sözleşme aşağıdaki bağlantıda bulunan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesine tabidir: https://budgestudios.Com/en/legal-embed/eula/

BUDGE STUDIOS HAKKINDA
Budge Studios 2010 yılında dünyanın her yerindeki çocukları yenilik, yaratıcılık ve eğlence ile eğitmek ve eğlendirmek amacıyla kurulmuştur.

Ziyaret edin: www.Budgestudios.Com
Beğenin: fb.Com/budgestudios
Takip edin: @budgestudios
Uygulama tanıtımlarını izleyin: youtube.Com/budgestudios

SORUN VAR MI?
Sorularını, önerilerini ve yorumlarını memnuniyetle karşılarız. Bizimle assist@budgestudios.Ca adresinden 7/24 iletişim kurabilirsin

SANRIO®, HELLO KITTY® and related logos are emblems and/or registered emblems of Sanrio Co., Ltd. Used under license by way of Budge Studios Inc.

Hello Kitty® Nail Salon utility © 2015-2017 Budge Studios Inc. All art work in utility © 1976, 1979, 1988, 1993, 1996, 2015-2017 SANRIO CO., LTD. All rights reserved.

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.In ticari markalarıdır.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir