G zel S zler

3M

Descargar APK
4.9/5 No hay votos
Versión
3M
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
5
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

➤ Güzel sözler uygulaması sayesinde o an içerisinde bulunduğunuz ruh halinize göre güzel sözler seçeneklerinden herhangi birini seçerek içinizdeki duyguları en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Birbirinden farklı ve duygu içeren aşk sözleri ile yine sevdiklerinize pratik bir şekilde hiç uğraşmadan anlamlı sözleri ifade edebileceksiniz.

➤ Sevdiklerimizle aramızdaki bağı güçlendiren şeylerden biri onlarla güzel ve içten iletişim kurabilmemizdir. Sevdiğiniz kişiye meşgul olduğumuz zamanlar bir çift güzel söz yazma zamanınız olmayabilir. Böyle durumlarda onları kırmamak adına ve yaşanabilecek mutsuzlukları önleme adına, yoğun bir zamanda olsak bile güzel sözler programı sayesinde anında karşılık verebilirsiniz. Uzun uzun cümleleri yazmak için uğraşma gereği duymadan, anlamlı sözleri bularak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

➤ Bazen ne kadar uğraşsak da bir türlü o ilham gelmez. Sevdiklerimizin gönüllerini fethedecek kelimeleri bulmakta zorluk çekebiliriz. Fakat en güzel sözler uygulaması ile birbirinden farklı duygu dolu aşk sözleri anlamlı sözler ve güzel sözler sayesinde sevdiklerinize adeta şiir gibi mesajlar gönderebilirsiniz.

➤ O an durumunuzu belirtmek için yazacak vaktiniz olmayabilir. İşte bu durumda da yine durum sözleri uygulamasından yararlanarak, durumunuzu anlatacak kelimeleri bulup direkt onlara iletebilirsiniz. Hem vakit kaybını önlemiş olur hem de sevdiklerinizi bekletmemiş olursunuz.

➤ Bilirsiniz ki hiç kimse bekletilmeyi sevmez ve özellikle telefonda sizden gelecek bir mesajı bekleyen kişiler varsa bu daha da önemli bir durum oluşturur. Onların incinmemesi, mesajlarına alabilecekleri en güzel sözler içeren cevaplarda saklıdır. Güzel sözler uygulaması sayesinde tüm sevdiklerinizin kalbini fethederek, duygularınızın yoğunluğunu belirten ve sevginizin büyüklüğünü dile getiren mesajlar atma şansına sahip olabileceksiniz.

➤ Bunların yanı sıra sadece güzel sözlerle sınırlı kalmayarak özel günlerde, bayram mesajları ve kandil mesajları gibi önemli kutlamaları da es geçmeden en güzel kalıplaşmış sözlerle sevdiklerinize en içten dileklerinizi sunabilirsiniz. Uzun uzun yazmaya gerek kalmadan, hazır anlamlı sözler ve kandil mesajları seçenekleri ile değer verdiğiniz ailenize, dostlarınıza günün anlamını belirten sözlerden gönderebilirsiniz.

➤ Uygulamamızı indirmek için yapmanız gereken Play Store uygulamasından güzel sözler indir veya anlamlı sözler indir yazarak, programımızı indirebilir, pratik ve duygu dolu mesajlaşmanın keyfini sürebilirsiniz.

⭐️ Uygulama özellikleri ⭐️

♥ Ücretsiz söz uygulaması
♥ Söz Gönder, Kendi sözün yayınlansın.
♥ Favorilere ekleme özelliği
♥ Ruh haline göre söz paylaşma.
♥ Tek Tuşla Paylaş özelliği sayesinde sözleri anında istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.
♥ Her gün farklı kategorilerde bildirim özelliği.
♥ Sürekli güncel sözler.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir