Football Management Ultra 2021 – Manager Game Apk 2021

2.1.38

Descargar APK
3.9/5 No hay votos
Versión
2.1.38
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
36M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Geleceğin Mourinho’su ya da Guardiola’sı siz olabilir misiniz? Futbol menajeri oynayın ve kendi futbol takımınızı yönetmek için yeterli yeteneğe sahip olup olmadığınızı görün. Şampiyonlar Ligini kazanın ve kendi ülkenizin Premier Ligi’ni hâkimiyetiniz altına alın. Bu çok oyunculu interaktif futbol menajeri oyununda, bir futbol takımını bir profesyonel gibi yönetme fırsatını yakalayacaksınız. Taktiklerinizi dünya çapındaki diğer futbol yöneticilerine karşı zorlayıcı bir teste sokun ve futbol becerilerinizi devamlı geliştirin!

Tüm küçük futbol liglerine yön verin, şampiyonluk ligindeki rakipleri yenin ve futbol menajer oyunları alanına hükmedin!

En iyi futbol oyununu çevrimiçi oyna! En iyi fantezi futbol takımını yönettiğini kanıtlamak için diğer futbol takımlarına karşı kazan. Oradan şampiyonlar ligi sadece bir gol kadar uzakta! En iyi futbol menajeri olduğunu kanıtlamak için sponsorluk ve eğitim gibi takımının tüm ihtiyaçlarıyla ilgilen! Stadyuma giderek futbol eğitimine başla!

Harika futbol eğitimi seçenekleri ile her zaman antrenman için yeni yollar bulabilirsiniz! En iyi online futbol oyununun kazananı olun – Football Manangament Ultra!

İlk on bir oyuncunuzu ellerinizle seçerek olabilecek en iyi futbol takımını oluşturun; bir yandan fantezi futbol sıralamasında hızla üst sıralara tırmanın. Oyuncularınızı, Premier Ligi’nin dünyanın dört bir yanındaki gerçek profesyonelleri gibi oynayacak şekilde eğitin ve fantezi futbol kupaları kazanın.

TEAMS FUTBOL TAKIMLARINI EĞİT

Football Management Ultra’nın futbol eğitim sistemini kullanarak oyuncularınızın kabiliyetini geliştirin. Oyuncularınızı kendi sınıflarının en iyisi olmak için eğitirken, futbol becerilerini mükemmel seviyeye taşıyın. Yerel ligde yukarılara çıkarak, Şampiyonlar Ligi’nde oynamaya hak kazanın. Eğitimde farklı futbol taktiklerinden faydalanın, futbol istatistiklerinizin üstüne çıkın ve bu heyecan dolu çok oyunculu oyunda rakibinizi şaşırtın.

FUTBOL STADYUMU TESİSLERİNİ VE SPONSORLUKLARI YÖNET

FMU, gerçek maçın tüm yönlerini fantezi futbol kulübünüze taşıyor. Tıpkı gerçek futbol maçları gibi, klüp gelirinizin büyük bir kısmını sponsorlar ve maç günü stadyumdaki VIP gelirleri oluşturuyor. Başkanınızın memnun olmasını sağlayın, stadyumunuzu genişletin ve fantezi futbol takımınızı geliştirdikçe daha fazla taraftar edinin.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ:

– Oyuncularınızı gerçek yaşamdaki profesyonel futbolcular gibi eğitin

– Gerçek zamanlı bir fantezi futbol piyasası içinde oyuncu değişikliği yapın

– Kendi futbol taktiklerinizi ve kazanma stratejilerinizi geliştirin

– Gerçekçi Premier Ligi ve kupa maçı biçimlerinin keyfini çıkarın

– Gerçek zamanlı on line futbol maçlarını deneyimleyin

– Futbol istatistiklerini takip edin

– Stadyumları, antrenman alanlarını, alış veriş tesislerini iyileştirin

– Rekabetlerde ve arkadaşlar arası futbol maçlarında diğer futbol menajerlerine meydan okuyun

FMU’yu hemen indirin ve efsanevi bir futbol manejeri olmaya çalışacağınız futbol menajerliği kariyerinize başlamak için ÜCRETSİZ JETON ve ÜCRETSİZ OYUN PARASI alın.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir