Decathlon Coach – Spor, Koşu Fitness Apk Son Sürüm 2021

2.5.1

Descargar APK
4.3/5 Votos: 40,929
Versión
2.5.1
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
122M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Decathlon Coach – Spor, Koşu Fitness Apk Son Sürüm 2021

Yeni Decathlon Coach uygulaması, bütün ihtiyacınız olan şeyleri karşılamaya ve spor hedeflerinize ulaşmanızda size destek olmaya hazır!

Aşağıdaki özellikleri yardımıyla şüphesiz en sevdiğiniz ücretsiz spor koçunuz olacak:
– Koşu, fitness veya yürüyüş şeklinde spor antrenmanlarınızı ölçmek için parasız antrenmanlar
– Hedeflerinize ulaşabilmeniz için muhtelif antrenmanlara dahil koçluk programları ve menüden seçebileceğiniz antrenmanlar
– Antrenmanlarınıza ilişkin tüm verilerin takip edeni
– Profesyonel sporculardan tavsiyeler, ipuçları ve püf noktaları Her zaman her yerde parasız veya kişiselleştirilmiş antrenmanlar

Koşu, fitness, yürüyüş, bisiklet ve patika koşusu şeklinde fazlaca çeşitli spor aktiviteleri parasız antrenmanlarda yer alıyor.

Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bir seçim yapmak ve antrenmana adım atmak! Yaptığınız spor mutlaka, GPS özelliğine sahip olan bu tatbik hızınız, kat ettiğiniz mesafe, bulunduğunuz yükseklik, rotanız ve yaktığınız kalori gibi parametreleri ölçecektir.

Antrenmanınızı dilerseniz kendiniz de planlayabilirsiniz!
Koşu antrenmanlarında bir ısınma türü seçin ve yalnızca birkaç dakika içinde bölünmüş antrenmanınızı (yüksek ve orta efor düzeyi içinde değişiklik) oluşturun. Ardından kişiselleştirilmiş koşunuzdaki her bir hareket ve dinlenme aşamasının süresini ve tekrarları planlamanız gerekecektir.
Antrenmanınızdan önce, spor aktiviteniz sırasında sizi yönlendirmesi için ekranınızda veya kulaklığınızda sesli geri bildirimle izlemek istediğiniz değerleri belirleyin.

En iyi koçlarımızla koçluk programları yada menüden seçebileceğiniz antrenmanlar

Koşuya veya spor amaçlı yürüyüşe adım atmak yada geçinmek istiyorsanız menüden seçebileceğiniz antrenmanlarda bir spor antrenöründen ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Formunuzu korumak yada vücudunuzu güçlendirmek istiyorsanız uygulamada fitness ve vücut ağırlığı egzersizleri mevcuttur. Esneyerek rahatlamak ve ağrıları önlemek için pilatesi keşfedebilirsiniz. Ayrıca kilogram vermek, formunuzu korumak yada hızınızı, gücünüzü veya dayanıklılığınızı artırmak istiyorsanız birkaç hafta süresince ücretsiz spor programlarını uygulayabilirsiniz. Öyleyse en sevdiğiniz sporda kendinizi geliştirmek için mevcut antrenmanları keşfedin!

Koşuya başlıyorsanız birkaç haftada ritminizi nasıl bulacağınızı ve performansınızı iyi mi geliştireceğinizi öğreneceksiniz. Düzenli olarak koşan bir koşucuysanız ve
10 km’lik bir koşuya, yarı maratona veya maratona hazırlanmak veya en çok oksijen tüketimi kıymetinizi geliştirmek ya da kardiyo yapmak istiyorsanız sizin için de programlarımız mevcuttur.

Decathlon Coach – Spor, Koşu

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir