Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları

4.2/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

Zor yapboz oyunları, zeka soruları bilmeceler, bilgi yarışması ve bulmaca oyunları sever misin? Cevabınız evet ise, bu oyun “Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları” tam sana göre! Şimdi kaçış odası 2019, türkçe dili mevcut! Hoş geldiniz ve size gerginliğinizi yüksek tutacak farklı senaryolar içeren bir macera oyunu sunalım. Oyunun amacı kilitli bir odadan bir kaçış yolu bulmak. Bu gerginlik yolunda, çözülmesi zor çeşitli mantıksal bilmeceler, yani sizi bekliyor. Kolay bilmeceler ve yüksek seviyedeki zor bilmeceler… Beyin eğitimi ve gizemleri çözmek için daha iyi mantık oyunları ve bilmece bildirmece! Odadan çıkan bu kaçışta, zeka bilmeceleri veya zor bulmaca vardır, gerginlik her zaman çok yüksektir ve gizli nesneler ve ipuçlarını aramak yoğun bir konsantrasyon, sabır ve dikkat gerektirir! Tüm odalardan kaçabilecek misin? Göreceğiz!
Bu oda oyunları adrenalin dolu!

Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları, Özellikler
Odadan kaçış için 500 ve daha fazla kapı!
Oyunların en iyisinde yetişkinler için çeşitli bulmacalar ve bilmeceler ile mücadele et!
Zor bilmeceler çözmek ve kapıları açmak için gizemli evde gizli nesneleri bulun!
Beyninizi matematiksel bilmecelerle yetiştirmek, egzersiz yapın ve harfleri olan kelimeleri arayın!
Aktif beyin için ücretsiz çözmek için 500 ve daha fazla gizem!
Daireden kaçış oyunu – muhteşem 3d grafikler ve animasyonlu gizli nesneler!
Zeka bilmeceleri ve bilgi yarışması, mantık bilmeceleri, zor yapboz oyunları, eğlenceli bulmacalarla beyin jimnastiği … Ya da hanoi kuleleri oyununa git!
Zeka oyun – kelimeleri bul ve en iyi bilişsel oyunlar oyna!
Heyecan verici bir macera oyunu, tüm tutkulu oyuncular için evden kaçış!
Oranı ve paylaş, bizim en iyi oda kaçış oyunu!

Ve dedikleri gibi – güçlü beyin, güçlü bir yaşam! Bütün zor bulmacaları çözmeye çalışıyor musunuz? Çok cesur olur musun? Kapıyı açıp kaçış odasından kaçmak için çaba sarf etmeniz gerekiyor! Eğlenceli bulmacalar ve beyin jimnastiği oyunu, boş zamanlarınız için çok mükemmel; evde, ofiste, arabada, her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları, sadece odadan kaçın, iyi mantıksal bilmeceler, zor bulmacalar ve muhteşem grafikler ile oyun çalıştırın! Bir bulmaca olarak, beynini eğit ve tüm kaçış odalarının kilidini aç! Bu oyunu gösterebilir Kaçış Odası Oyun Oyna: Akıl Oyunları, çocuğunuza, arkadaşınıza sınavlar ve bilmeceler ve birlikte oynayabilir ve bu fantastik kaçış odasında, beyin meydan okuma oyununda daha yüksek sonuçları olanlarla rekabet edebilirsiniz! Bu nedenle oyunun amacı bilmeceyi çözmek ve odadan çıkmanın bir yolunu bulmak, belki de kapıyı açmanın anahtarını veya başka yollarla bulmaktır. Komik bilmeceler keşfedin, bilmeceler ve cevapları zor – cevap almak için bilmeceler, bulmaca oyunları, iyi vakit geçirmeniz için eğlenceli bir yol! Odadan kaçış uygulamayı indir – beyin için eğlenceli oyunlar ve beyin mücadelesine hazır olun!

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir