Reportar esta app

Descripción

Bu, en iyi kablosuz araba anahtarı simülatörü ve şaka uygulamasıdır. Merkezi kilitlemenizi kontrol edin, arabanızın kilidini açın, önyüklemeyi açın ve doğrudan arabadan araç alarmını açın ya da en azından arkadaşlarınızın düşüneceği şey bu 🙂

Bunu telefonunuza yükleyin ve herhangi bir arabanın merkezi kilidini cep telefonunuz veya tabletinizle açabileceğinizi düşünerek herkesi kandırın.
Mükemmel tuş seçiminde gezin ve en sevdiğiniz düğmeleri tıklayın.

Bu gerçekçi anahtarlar ve çeşitli gerçekçi kapılar kilitleme ve kilit açma, önyükleme / kaput açma sesleri, araba alarmı kilitleme ve açma ve panik / araba alarmı gibi sesleri kullanarak arkadaşlarınızı şımartın.
Araba Anahtarı alarm simülatörü ile arkadaşlarınızın telefonunuzla arabanızın kilidini açabileceğinizi düşünmesini sağlarsınız!

Araba Anahtarı sizin için harika ve eğlenceli bir uygulama, şimdi titreşim, ekran flaş efektleri ve hatta bir panik alarmı ile geliştirilmiştir. Deneyin, onunla oynamayı seveceksiniz.

Araba Anahtarı android uygulamasıyla oynayın ve araba alarm anahtarınızı bozmadan istediğiniz kadar eğlenin.

Arkadaşlarına bu uygulamayı paylaş ve onların tepkileri ile eğlenin.
Bu uygulama sadece eğlence amaçlıdır.

Canlı grafiklere ve arkadaşlarınızı doğrudan telefonunuzdan lüks bir araca sahip olduğunuzu düşünmeye itecek seslere sahip en iyi ücretsiz araba anahtarları simülatörünün keyfini çıkarın.
Bu araba anahtarı uzaktan kumanda özellikleri arasında aynı araba ile hem kilitlemek ve kilidini açmak için akıllı bir kilit düğmesi ile , gerçek bir araba anahtarı grafik, ses kilitli bir araba düğmesi, bir araba alarmı ve panik alarm fonksiyonu ve gerçek bir araba alarmı anahtarı görünümleri ve yüksek kaliteli sesler.

Bu uygulama boyutu küçük tutulur, bu nedenle cihazınızda çok yer kaplamaz. Hem çocuklar hem de her yaştan insanın eğlenmesi, arkadaşlarıyla şaka yapması veya ailelerini şaka yapması çok eğlenceli.
 
Bu uygulama 7 farklı anahtara sahip, amacımız tam olarak kendi otomobil marka anahtarınız gibi görünmesini sağlamak, ilk anahtar gelişmiş bir BMW, Land Rover veya Audi gibi görünen genel bir anahtar. İkinci anahtar, Toyota, Hyundai, Honda, Chrysler ve birkaç diğerleri gibi daha eski version arabalarda kullanıldı. Üçüncü anahtar çeşitli Chevrolet ve Nissan modellerinde kullanıldı ve hala bu güne kadar.
Anahtar 4, Lincoln, GMC, Dodge tarafından ve daha eski Renault ve Lexus serisi otomobillerinde yayınlanan daha önceki birkaç version otomobilde yaygın olarak bulunabiliyordu. Elli anahtarımız, Mercedes Benz, Jaguar, Porsche ve en üst sınıf Volvo otomobillerinin üst düzey otomobillerinden sonra taklit edilen kendi yaratıcılığımızdır. Bu anahtar, arabanın üstündeki tüm parçalara bakacaktır.
Seçtiğimiz bir sonraki anahtar, Fordun veya Acura araçlarının eski Mazda version arabalarının yanı sıra, son anahtarla Volkswagen, Opel, Seat’dan bir dizi avrupa otomobilinde kullanılan ortak bir anahtar biçiminin tam bir kopyası olacak. Fiat, Saab ve diğer bazı üreticiler.

Yakında eklenecek olan süper arabalar ve daha yeni elektrikli arabalar hariç, sahip olabileceğiniz her marka ve model için bir anahtar sağlamak için harika bir araç edindik !! Güncellemeler için bir göz atın !!!

Telif Hakkı Bildirimi!
Polysoft Studios, bu uygulamada kullanılan tüm kaynak kodları, arka planlar, ekran görüntüleri, simgeler, ses dosyaları ve resimler üzerindeki tüm haklarını saklı tutar.
Kaynak kodumuzu ayrıştırma, grafik öğelerimiz, açıklamamız ya da diğer kaynaklar aracılığıyla kullanmayız, çünkü önceden bir uyarı yapmadan Google’a telif hakkı ihlaliyle ilgili bir DMCA talebinde bulunacağız ve hesabınızı kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız.
Teşekkür ederim.
© 2016 – 2021 Polysoft Studios

Lütfen tüm geri bildirimleri, önerileri ve hata raporlarını aşağıdaki e-posta adresimize iletin.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir