Kent sürme okul simülatör araba otopark Apk İndir

3.8/5 No hay votos

Reportar esta app

Descripción

2017nin en zorlu araba sürüş ve park simülatörü oyunu
Artık akıllı cihazınızdaki en iyi araba park oyunlarını şehir içi sürüş okulu simülatörü oynayarak saatlerce eğlenebilirsiniz. Otopark ve sürüş oyunu birden fazla lüks, faster ve spor araba ile sağlanacaktır. Şehir içi sürüş okulu simülatörü, direksiyon, frenleme, hızlanma, engellerden kaçınma vb.
 Şehrin sürücü kursu ya da akademisine gidemeyecek kadar tembel misiniz? Biraz zaman geçirdikten sonra, 2017nin şehirdeki otopark oyunlarının simülasyonunu oynayarak araç sürüş becerilerinde ustalaşabileceksiniz.

Motoru çalıştırın, emniyet kemerini, manuel şanzımanı, otomatik şanzımanı, trafik şeritlerini, trafik sinyallerini, trafik kurallarını takın ve diğer tüm temel talimatları öğrenin ve profesyonel bir sürücü olun. Kentsel şehrin kalabalık yolları canavar araçları (otobüsler, kamyonlar vb.) İle doldurulur ve trafik polisi kimsenin kuralı ihlal etmemesini ve güvende kalmasını sağlar. Okul simülatörü oyunu sürdükten sonra, bir yarış otomobili sürmenin iyi bir zorluk olmadığını ancak park etme konusunda ustalaşmanın daha da büyük bir zorluk olduğunu biliyorsunuz. Şehirdeki en iyi spor arabalarını kullanacaksınız, virajlar, engeller ve hızlı park etme. Yarış arabanızı gerçek hayatınıza park etmek harika bir uygulama.

Şehir öğrenme sürüş akademisi her zaman polis tarafından verilen güvenlik ve yönergeleri sağlar ve iz gezintileri ya da deli bir kral olmak için sürüklenen çılgın maceralardan hoşlanmaz. Bu yüzden zamana karşı yarışırken trafik ve trafik ışıklarına dikkat edin.
Tüm spor arabalarını, kas arabalarını ve modern arabaları sürdükten ve park ettikten sonra yolun efsanesi olacaksınız!
Şehir içi otoparkı 3d tadını çıkararak sürüş becerilerini geliştirebilirsin!

Özellikler:
• Şaşırtıcı derecede şaşırtıcı şehir otoparkı 3-d ortamı, köprü köprüler ve otobanlar, hepsi bu şehir sürüş okulu simülatörü 2017de kaplandı.
• Büyük ve gerçekçi fizik.
• AI trafik ve trafik ışıkları, yolda dürüst olmanızı sağlar.
• Heyecan verici ve heyecan verici görevler
• Oyun eğitmen aracılığıyla sürüş ve sokak park etme dersi ile başlar.
• Ehliyetinizi yalnızca son testte tüm take a look at modlarının tamamlanmasından sonra alın.
• Etkili şehir trafik ışıkları ve kavşakların tümü yerindedir.
• Gerçekçi hasar sistemi. Arabayı çarpma.
• Düzgün Eğim, düğmeler ve direksiyon kumandaları bu şehir sürüş okulu simülatörü oyunu için akıllıca tasarlanmıştır.
• Sokak otoparkı seviyelerinden önce sunulan demo.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir