Çocuk boyama oyunları! Okul öncesi eğitici oyunlar Apk İndir

1.3.1.2

Descargar APK
4.2/5 No hay votos
Versión
1.3.1.2
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
154M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Bu eğitici çocuk oyunları çizim yapın ve dans edin!???? Çocuklar için boyama sadece eğlenceli değil, aynı zamanda öğrenme! Boyama sayfaları zeka oyunları küçükler için içerir!????

????quot;Çiz ve Dans Et!Quot; çocuklar için yaratıcı bir alandır. Tüm renkli yaratıkları, adım adım çizin. Yeni çizilen bir timsahın canlanıp, rockamp;roll dansları yapışını ya da bir tilkinin ateşli bir salsa dansı gerçekleştirişini izleyin.

????Düğmelere basın ve bir su aygırı, panda, yavru kedi ya da diğer birçok karakterden birinin sersemce adımlarını yönlendirin. Hızlandırın yada yavaşlatın. Çeşitli hareketleri birbiri ile karıştırın. Hayal gücünüzü serbest bırakın ve three yaş eğitici oyunlar oynayarak bir dans şaheseri yaratın!

Mor bir maynun veya gökkuşağının bütün renklerini kullanarak sevimli bir panda yapın. Her karakter sınırsız sayıda tekrarda çizilebilir!

???? Çocuk boyama oyunları quot;Çiz ve Dans Et!Quot;: ????
???? En küçük öğrenciler için benzersiz bir eğitim yöntemi
???? 30 eğlenceli canlandırma karakter
???? En iyi 30 dans şarkısı
???? Çocuklar için boyama şekilleri
???? a hundred den fazla eğlenceli canlandırma ve sesler
???? Çocuklar için sezgisel basitlikle bir arayüz
???? 2 ve 6 yaş arası çocuklar için bir çizim oyunu
???? Eğitici çocuk oyunları
???? Elleri yazı yazma için hazırlar
???? Ebeveyn kontrolü

Ekranda çizim yapmak çocukları eğlendirir ve onlara mutluluk ve neşe verir. Hatta genç çocuklar bile sevimli karakterler çizmeyi kolay bulabilir! Eğitici oyunlar ucretsiz izlenmesi gereken sesli uyarılar ve kesik çizgiler, çocuğunuzun güzel sanatsal alışkanlıkları edinmesine ve iyi motor becerileri geliştirmesine yardımcı olacaktır.????

Bebek boyama oyunu quot;Çiz ve Dans Et!Quot; çocuğunuzun neşeli ve oyuncu bir şekilde çizim yapmayı öğrenmesine yardımcı olur. Neşeli karakterler ve eğlenceli ritimler dünyasına hoş geldiniz! Ile çiz, dans et ve eğlen çocuklar için boyama oyunu quot;quot;Çiz ve Dans Et!Quot;quot;!????

Lütfen unutmayın, uygulamanın ücretsiz versiyonunda içeriğin sadece bir bölümüne ulaşabilirsiniz. Bu okul öncesi eğitim oyunları tam sürümünü edinmek için uygulama içi satın alımlar yapın.

⭐️Bini Bambini Hakkında:⭐️

????Bu uygulama, bebekler ve küçük çocuklar için bebekler için uygulamalar, eğitici oyunlar, boyama sayfaları, çizim oyunları, interaktif kitaplar ve ninniler geliştiren Bini Bambini yazılım firması tarafından üretilmiştir. Bizim kreş ve okul öncesi zeka oyunları küçükler için, tasarıma özel önem veren yüksek kaliteli içerikleri ile öne çıkmaktadır.

????Bu okul öncesi eğitici oyunlar 3 yaş ile çocuklar alfabeyi, harfleri, sayıları ve sesli okumayı öğreniyor. Bu ücretsiz çocuk oyunları, okul öncesi çocukların hafıza, dikkat aralığı, söz dağarcığı, konuşma diğer temel yeteneklerinin gelişimine yardımcı olacaktır. Bizim uygulamalarımız üçüncü parti reklamları içermez ve “Aile için Tasarlanmıştır” standartlarına uymaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, sorularınız olduğunda demek için remarks@binibambini.Com ile iletişime geçin.
https://binibambini.Com/
https://www.Youtube.Com/channel/UCzNqervZjsZCgNaWLMwlOSA/
http://binibambini.Com/privacy-policy/

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir