çılgın araba yarışı oyunu; yeni oyunları 2020 Apk Son Sürüm 2021

10.2.0

Descargar APK
4.1/5 No hay votos
Versión
10.2.0
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
35M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

En iyi yarış arabası oyunlarından birine hoş geldiniz. Yeni araba oyunları 2021i beğeneceğinizi umuyoruz. Çılgın araba trafiği yarış oyununu oynayın ve otoyol yarışında araba kullanma becerilerinizi gösterin. Çevrimdışı oyunlar, en bağımlılık yaratan yeni araba oyunları 2020nin tadını çıkarıyor. Şimdi, büyüyen ve en popüler oyunlarımızda bunlara bir göz atalım.
gamexis yeni ve güncellenmiş oyunlar sunuyor ve bunlardan biri 2020 araba yarışı oyunu. Araba yarışı oyununu seviyorsanız ve yarış arabası oyununda profesyonel iseniz, bu oyunun sizin için birçok zorluğu vardır. Araba oyunları 2021, 3d araba yarışı oyunları için en iyi seçenektir çünkü bu yeni araba oyunları tamamen ücretsizdir. Yeni oyun 2021 çevrimiçi olarak mevcuttur ve en hızlı yarış makinelerine sahiptir. Bu en iyi çevrimdışı oyunlar 2021 arasındaki en gerçekçi pistlerde spor arabalarla yarışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Yarış oyunu, yarış oyuncuları arasında en popüler oyunlardan biridir.
Çevrimdışı oyunlar 2021de sonsuz yarış oyunları modu
Bu yeni oyun, sonsuz yarış oyunlarında yarış arabası oyunu modunda oynamanıza izin veriyor. Bu, çevrimdışı oynanabilecek en iyi yarış arabası oyunudur. İnternet veri bağlantınız veya wireless bağlantınız yoksa endişelenmeyin, bu yarış arabası oyunlarını internet olmadan oynayabilirsiniz. Araba yarışı oyunu, araba yarışı oyununda kendi araçlarınızı yükseltmenize bile izin verir.
sürükle araba yarışı oyunu sürüş oyunları 2021 modu
Bağımlılık yapan Drag yarışı, araba oyunu saygın kullanıcılarımız için yeni yarış oyunları tanıtacak. Bu 2021 araba oyunu modu, yarış oyununda sürüşünüzü tasvir etti. Alışılmadık bir sürücüyseniz veya drag racing 3d oyununda biri olmak istiyorsanız, araba yarışı oyununda becerilerinizi check edin. Bu yeni oyun 2021, bu araba oyununda yoğun trafik ve engellerden kaçınmanız gerekiyor. Yarış arabanızı bu yarış oyunuyla yükseltin ve yarış arabasını özelleştirerek heyecanı ortaya çıkarmak için dikkatlice sürün. Bu sürüş oyunu, araba oyunları drag yarışını kazanmak için size daha iyi bir şans verebilecek bir spor araba sağlar. Çevrimdışı oyunlarda drag yarışı oynayabilirsiniz, ancak daha iyi bir deneyim ve eğlence için çevrimiçi oyunlar oynamak daha iyidir.
oyunlar 2021 zorluklar modu
Araba meydan okuma oyunlarında, araba oyununun farklı rakipleriyle rekabet ediyorsanız, bu yarış arabası oyunu için bu zorlukları kazanmanız gerekir. Bu zorlu araba oyunu modu, en iyi yarış arabanızı seçmenizi ve yarışa hazırlanmanızı sağlayacak, araba yarışı oyununun tadını çıkaracaksınız. Yarış oyunlarındaki zorlukları yerine getirerek yetkinliğinizi değerlendirebilirsiniz.
Çılgın araba sürme oyunu nasıl oynanır?
• çılgın araba trafiği oyna yarış oyunu 2020.
• Yarış arabası oyunu için otomatik veya manuel kontroller ayarlayabilirsiniz.
• Yarış arabasını durdurmak için fren düğmesini kullanın.
• Araba yarışı oyunları bölümünden bozuk para ve yakıt kutuları toplamayı unutmayın.
araba oyunları özellikleri:
• büyüleyici yarış ortamı 3d oyunlar.
• Android mobil cihazlar için en bağımlılık yapan araba oyunu.
• tamamen ücretsiz ve çevrimdışı oyun.
• çeşitli yarış arabalarının bulunduğu garaj.
Bu bağımlılık yaratan yarış oyunu, yeni oyunlar 2020 garajında bulunan yarış arabalarının sayısını sunuyor. Yarış arabaları en son oyunlarda sizi eğlendirmeye hazır.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir