Canlı TV – Yasal TV izle Apk İndir

6M

Descargar APK
3.8/5 No hay votos
Versión
6M
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
8
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Televizyonda bugün ne var? Sorusu herkes tarafından sıklıkla soruluyor. Canlı television izle uygulamamız hem bu soruya cevap veriyor hemde bu kanalları kesintisiz, donmadan ve ücretsiz olarak seyretmenize olanak sağlıyor.

Son dönemde yaşanan teknolojik gelişmeler televizyon ve internet yayıncılığı sektörlerinde oldukça etkili oldu. Karasal ve uydu üzerinden canlı yayın yapan kanallar ekipmanlarını değiştirerek Full HD formatında yayın yapmaya başladı. Bizde bu yayınları canlı television uygulamamızla sizlerin kullanımına sunduk.

Televizyon kanallarına ait yayın akışı ve program bilgileri saat bazında bu uygulama içerisinde kesintisiz ve ücretsiz sunulmaktadır.

Mobil canlı television hizmetimiz sayesinde severek izlediğiniz dizi, movie ve yarışma programlarını kaçırmadan seyretme imkanına sahip olacaksınız. Aynı zamanda uygulamamızda bulunan favori kanal seçeneği ile kendi kanal listenizi oluşturarak anında television izleme keyfini yaşayacaksınız.

Canlı yayın hizmeti veren çok fazla uygulama olduğunu biliyoruz ve görüyoruz bizi tüm bu uygulamalardan ayıran en önemli özelliğimiz full hd formatında hizmet verdiğimiz sorunsuz mobil tv yayınlarımızdır.

Bedava canlı net television izlemek isteyen kullanıcılarımız bu uygulama üzerinden bu isteklerini gerçekleştirebilirler ve herhangi bir youtube veya blu tv girişine gerek duymazlar.

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir