Bisiklet 2 motosiklet oyunları – motor oyunları Apk Son Sürüm 2021

1.43

Descargar APK
4.0/5 No hay votos
Versión
1.43
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
47M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Bike Stunt 2 – Bir yarış oyununda bisiklet yarışının sorumluluğunu üstlenmek ve türkiyeyi gezmek için en iyi bisiklet binicisini çağırın.

Bike Stunt 2 – “BST 2”, motosiklet oyunlarının öncüsü olan Türk oyunlarında şimdiye kadar mevcut olan çoklu mod ve hava koşullarına sahip çevrimdışı bir oyundur. Bisiklet yarış oyunlarını, özellikle ücretsiz oyunları gerçekten seven bir hayranınız iseniz bu oyun tam size göre.

Bike Stunt 2 – “BST 2”, birçok heyecan verici seviyeye sahip benzersiz oyunlardan biridir. Hadi bakalım! Çok oyunculu çevrimdışı oyunlarda ekstrem akrobasi hareketleri yapmak için yarış bisikletinizi hızlandırın. En iyi bisikleti (moto) seçin ve dinamik havalarda bisiklet yarış oyunları oynamaya başlayın. Juego de moto, trend olan ücretsiz oyunlardan biridir.

Harika Görüntüler:
Bike Stunt 2, HD grafiklere sahip bir yarış oyunudur, oyunu oynayın ve çevrimdışı oyunlar kategorisine giren bisiklet yarışının yarışçısı olun. Play Game 2021, her yarış oyununda olduğu gibi son derece çarpıcı ortamlarla birlikte gelir. Play recreation, 2021in en yeni motosiklet oyunlarından biridir.

Canlandırıcı Oyun Hikayesi:
Zorlayıcı bir hikayeye, akıllara durgunluk veren fiziğe, sonsuz kişiselleştirmeye, sert hava modlarına ve yarış oyunlarında yaygın olmayan heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinliklere sahip bir bisiklet oyunudur. Dublörler yaparak, farklı yarış pistlerinde yarışarak ve çevrimdışı oyunlarda tüm bisikletçilerle yarışarak kız arkadaşınızı bisiklet yarışçısı çetesinden geri kazanın. Bisiklet yarışı becerilerinizi sergilemek için oyunlar oynayın ve rakibinize meydan okuyun. Bisiklet yarışı oyunu ligine katılın.

Çok Oyunculu Oyun Modu:
Çok Oyunculu Oyun Modu/PVP Bisiklet Yarışı artık çevrimdışı oyunumuzda mevcuttur. Arkadaşlarınıza meydan okuyun veya çevrimiçi rekabet edin ve özellikle çok oyunculu oyunların hayranları için tasarlanmış zorlu bisiklet gösterilerini gösterin.

Çok sayıda Yarış Pisti:
Bisiklet oyunumuzda yarışçıların yarışabileceği yüzlerce yarış pisti var. Ücretsiz oyunumuzdaki güncellemelerle düzenli olarak yeni çevrimdışı yarış pistleri ve modları eklenir. Muhteşem 3-D oyun, gerçekçi bisiklet sesleri ve enerjik orijinal film müziği, gerçek bisiklet yarışı oyununun ruhunu ve mücadeleciliğini yakalamaya yardımcı olur. Oyun oynamak eğlenceden başka bir şey değildir.

Kullanıcı Dostu Kontroller:
Bisiklet Dublör oyunu, gerçekçi motokros fiziği ile birlikte en iyi bisiklet kontrollerine sahiptir. Ücretsiz oyunumuzla kesin oyunun gerçek anlamını anlayacaksınız; Oyun, bisiklet yarış oyunumuzda length gerçek bir dublör bisikletine biniyormuş hissi veriyor. Dublör bisikletinizi hareket ettirmek için NOS düğmesine basın, herhangi bir engele çarpmamak için arama düğmesine basın ve yarış oyunumuzda bir atlama düğmesi de sağlanmıştır. Bisiklet oyunlarında seviye atlamak için ekstra ödüller için geri/ön çevirmeler yapın.

Oyun İçi Garaj:
Varışınızı bekleyen dublör bisikletleriyle dolu bir garaj. Yarış oyunumuzda en sevdiğin Bisikletin kilidini ödüllerle açabilirsin. Ücretsiz oyunlarda artan zorlukların üstesinden gelmek için görevi tamamlayın ve puan kazanın ve akrobasi bisikletinizi yükseltin. BST 2 oyunumuz, sevgili yarışçılarına kişiselleştirme sağlar. Ücretsiz bir oyunda sürücünüzün kıyafetlerini değiştirin, ABD oyunlarında yaygın olmayan yarış oyunumuzda kask, eldiven ve sürücü kostümünüzü satın alın.

Çevrimdışı Oyun:
Şimdi ücretsiz oyunumuzu indirin ve bisiklet yarışçımızın internete ihtiyacı olmadığından Wi-Fi olmadan her yerde oynayın. Oyunumuz çevrimdışı oyunlar kategorisine giriyor. Ücretsiz oyun kullanıcılarımız önceliğimizdir ve kullanıcılarımıza en iyi oyun deneyimini yaşatmaya çalışıyoruz.

Şimdi İndirin:
Bisiklet dublörü 2 quot;BST 2quot;, Google Playde bulunan en iyi bisiklet yarışçılarından biridir. Çevrimdışı oyunlarda Dublörler yaparak gerçek bir dublör deneyimi yaşayın. Yarış oyunumuzu bisiklet yarışını seven arkadaşlarınızla paylaşın.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir