BE A LEGEND Gerçek Futbol Şampiyonu Oyunu Efsane Apk Son Sürüm 2021

2.9.8

Descargar APK
3.6/5 No hay votos
Versión
2.9.8
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
93M
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

**** Dünya çapında three.000.000 indirme ile ÖDÜL KAZANAN futbol oyunları franchise! ****

“Kendini spor yıldızına dönüştürmenin ne kadar mümkün olduğunu gösteren özgün bir oyun” (HobbyConsolas.Com)

LEGEND 2019 – Böyle bir fantastik choicest liginde tüm zamanların en büyük futbol efsanesi olmak! Hayallerinizi gerçekleştirin ve kendinizi dünyanın en iyi futbol takımlarında oynayarak Lukaku olarak gerçek bir profesyonel futbolcuya dönüştürün. Kendi futbolcunuzu kişiselleştirin ve bir başlangıç ​​kulübü imzalayarak kariyerinize başlayın, her futbol karşılaşmasında gerçek rakiplere karşı yarışın, üst düzey bir futbol kulübü için imza atmak ve en büyük futbol şampiyonası ligine hazırlanmak için becerilerinizi geliştirin!

Git, birçok önde gelen maçta tahmin edilemeyen rakipleri yen, bu futboldaki canlı oyunda tüm turnuvaları ele geçir! En iyi futbol efsanesi olmak için kendini eğit. Binlerce rakibi yen ve birinci ligde oyna. Git CRUSH sahayı! Bir futbol yıldızı ol!

UEFA LİGİNE YUKARI? Bir FUTBOL LEGEND ol!

Başlamak için en büyük Avrupa most advantageous liglerinden birini seçin:
– A LEGEND, futbol kariyerim modunda dünyanın her yerinden birbiriyle rekabet edebilecek bir futbolcu mobil versiyonudur. Üst düzey futbol kulüplerine tırmanmak için gerçek rakiplerinizi yenmek için her futbol maçında elinizden gelenin en iyisini yapın

– En büyük ligde yarış ve en üst ligde yüksel: En iyi hamleyi yap ve rakiplerinin savunma titremesini izle. Düz bir vuruş yapın ve futbol royale liginin efsanesi olmak için yeni bir rekor kırın!

– Çevrimiçi futbol: Arkadaşlarını yenmek için sahayı ezme ve her futbol royası maçında rakiplerinin tahmin edilemez hareketlerinin tadını çıkar. Harika ödüller almak için gerçek oyunculara karşı yarışın ve yüksek puanlı maçların kilidini açın. Ligin fethetmek için resmi kulüplerde en iyi resmi oyuncu olmak için mücadele!

– Bir futbol efsanesine dönüşün ve dünyanın her yerindeki en iyi kulüplerle imzalayın: Oyuncularınızın değeri ne kadar yüksek olursa, rakiplerinizi yenmek için o kadar fazla şansınız olur. En iyi yeteneklerinle rakiplerini mahvet.

En iyi futbol çevrimiçi oyunlarından biri olan 2019DAN BÜYÜK BİR 2019, length pek çok ilgi ve gelecek olan 2019 futbol ligi ile inanılmaz bir futbol kariyeri deneyimi yaşatıyor. Becerilerinizi kanıtlama zamanı, topları sürün ve rakiplerinizin ağını kırın.

ÜCRETSİZ için en iyi futbol uygulamalarından biri olan A LEGENDi indirin, most beneficial ligleri ezin ve rüya futbol ligleri için savaşın! Bir fantezi futbol oyunu yaratın ve resmi futbolcuları Agüero olarak yönetin!

Her şeyin yeteneklerinize bağlı olduğu gerçek futbol uygulamaları ve hareketleriniz 2019 Uefa Ligini fethetmek için her futbol maçında çok önemlidir.

BENCH’DEN SÖZLEŞMENİN LİSANSLI ÜRÜNÜ – Kulüpler logosu ve diğer fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere ticari markaların ve telif haklı eserlerin mülkiyeti Tezgahın yazılı izni olmadan kullanılamaz ve / veya Tezgahın mülkiyetindedir.

Bu uygulamayı oynayabilmek için net bağlantısına ihtiyacınız olacak. Bu uygulama, cihaz ayarlarınızı devre dışı bırakabileceğiniz uygulama içi satın alımlar sunar.

YARDIM ET:
guide@fromthebench.Zendesk.Com

GİZLİLİK POLİTİKASI Y KULLANIM ŞARTLARI:
http://www.Bealegendfootball.Com/balf/en/p/legaltext

RESMİ FORMLAR:
Diğer spor yıldız oyuncuları ile tanışmak ve oyunla ilgili tüm haberlerden haberdar olmak için www.Fromthebenchgames.Com/forums/ adresindeki forumlarımızı inceleyin. Quot;quot; quot;

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir