Angry Birds Evolution Apk 2021

4.2/5 No hay votos

Reportar esta app

Enlaces de descarga

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden apkyı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Descripción

Angry Birds adasını ziyaret edin – Yüzlerce Angry Birds karakterini toplayabileceğin göz alıcı bir RPG. Gelişmiş süper kuşlar takımını kurup, domuzlarla savaşıp adayı domuzlardan kurtarmak sana bağlı.

TOPLA, BİRLEŞTİR, GELİŞTİR
Red, Bomb, Chuck, Matilda ve Terrence’ın yanısıra one hundred’den fazla yeni Angry Birds’ü kuluçkaya yatır. Kuş sürüsü her zamankinden daha büyük ve kızgın.

DİĞER OYUNCULARLA SAVAŞ
PVP turnuvalarında pigball oynayarak adadaki diğer oyunculara meydan oku. Liglerlerde lider ol ve muhteşem ödülleri kazan.

DESTANSI MACERALAR
Gizemli Bacon A.Ş.’nin ardında kim var ? Kartal gücü nedir ? Zindan anahtarlarını kim kaybetti ? Cevaplar DESTANSI çarpışmalarda saklı.

GÖZALICI GRAFİKLER
Angry Birds Evolution telefon ve tabletinizin özelliklerinden sonuna kadar yaralanarak konsol kalitesi grafikleri küçük ekranda sunuyor.

HAFTALIK ETKİNLİKLERE KATIL
Muhteşem ödüller kazan. Haftalık etkinliklere katılara nadir bulunan kuşları ekibine katma şansını yakala. Etkinliklere tek başına katılabildiğin gibi arkadaşlarımla kurduğun klanınla da katılarak diğer klanlarla rekabet edebilirsin. En güçlü ve en muhteşem klanı kur ve adayı yönet.

Video

Imágenes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir